Terčová liga 4. kolo - FINÁLE

Střelnice
Czech Republic
Pionýrská louka, Kroměříž, Zlinsky, Czech Republic
Počet střelců
95

Základní informace

Úroveň
Other Events
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
August 7, 2022

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Senioři WA720 60m
1
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Muži WA720 70m
1
Adam Čapoun (14B) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
2
Michal Čech RL (13D) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
3
Petr Čelikovský (25A) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
4
Erik Ebermann (21B) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
Martin Hámor (25C) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
Petr Horníček (19C) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
Matěj Jech (25B) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
12
Tadeáš Kalvas (23B) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
13
0 after 0 0000 0 0 0
14
Daniel Kraváček (20C) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
15
0 after 0 0000 0 0 0
16
0 after 0 0000 0 0 0
17
Karel Neuwirth (13B) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
18
0 after 0 0000 0 0 0
19
Karel Pejčoch (21C) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
20
Josef Podnecký (12C) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
21
Michael Pohl (22D) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
22
Michal Prosba (23C) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
23
0 after 0 0000 0 0 0
24
Milan Šustr (22B) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
25
Vít Vejražka (24C) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
26
Jan Vožech (24B) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
27
Martin Zahradník (15B) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Ženy WA720 70m
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
Eliška Beránková (20B) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
3
Tereza Boudová (19B) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
Helena Jeřábková (24A) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
Klára Nechutná (17B) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
10
Jitka Rádlová (16D) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
11
Klára Stýblová (21A) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
12
0 after 0 0000 0 0 0
13
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Junioři WA720 70m
1
Jonáš Čábelka (19A) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
2
Martin Hámor ml. (22C) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
3
Viktor Jackiv (18A) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
Martin Pekárek (16B) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Juniorky WA720 70m
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
Alice Nádherná (20A) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
Tereza Veverková (22A) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Kadeti WA720 60m
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
Karel Ontko (10C) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Kadetky WA720 60m
1
Marie Heřmanová (11D) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
Aneta Tomanová (11B) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Senioři WA720 50m
1
Miroslav Háva KL (8A) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
2
Martin Heřman (3D) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
3
Ivan Králik (2D) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
4
Václav Luňáček (5D) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
5
Miroslav Miča (3C) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
6
Ivo Solnický (8C) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
Svatopluk Tšpon (6D) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Muži WA720 50m
1
Leos Bartoš (2A) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
Zdeněk Gamba (9A) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
Jaroslav Humpál (4B) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
8
Zdeněk Mejzlík (9D) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
Petr Polívka (4D) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
12
Robert Ryvola (7D) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
13
Michal Sivák (8D) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
14
Miroslav Stuchlý (2B) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
15
Martin Vaněk (6B) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
16
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Ženy WA720 50m
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
Lenka Kadetová (4A) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Kadeti WA720 50m
1
Lukáš Immer (5B) Terčová liga 4.kolo
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Holý luk Senioři WA720 50m
1
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Muži - 70m round
1
ZNO RM
0 / 2880
Adam Čapoun 00 0/720
Karel Neuwirth 00 0/720
Martin Zahradník 00 0/720
Martin Pekárek 00 0/720
2
PLZ RM
0 / 2880
Erik Ebermann 00 0/720
Tadeáš Kalvas 00 0/720
Milan Šustr 00 0/720
Jan Vožech 00 0/720
3
STA RM
0 / 2160
František Hadaš ml. RL 00 0/720
Jonáš Čábelka 00 0/720
Viktor Jackiv 00 0/720
4
CHE RM
0 / 2880
Martin Hámor 00 0/720
Michal Prosba 00 0/720
Vít Vejražka 00 0/720
Martin Hámor ml. 00 0/720
5
PRO RM
0 / 2880
Michal Hlahůlek 00 0/720
Kamil Kovář 00 0/720
Josef Křesala 00 0/720
Michael Roba 00 0/720
6
PAT RM
0 / 2880
Petr Horníček 00 0/720
Daniel Kraváček 00 0/720
Karel Pejčoch 00 0/720
Michael Pohl 00 0/720
7
OST RM
0 / 2880
David Jaroch 00 0/720
Adam Li 00 0/720
Rostislav Páník 00 0/720
Jan Ohnoutek 00 0/720
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Ženy - 70m round
1
OST RW
0 / 2880
Martina Bartošová 00 0/720
Eva Kuhejdová 00 0/720
Aneta Venhudová 00 0/720
Aneta Wágnerová 00 0/720
2
PLZ RW
0 / 2880
Eliška Beránková 00 0/720
Tereza Boudová 00 0/720
Michaela Eisenreichová 00 0/720
Klára Nechutná 00 0/720
3
ARC RW
0 / 2880
Johana Horáčková 00 0/720
Marie Horáčková 00 0/720
Jitka Rádlová 00 0/720
Iveta Zahrádková 00 0/720
4
STA RW
0 / 2880
Klára Stýblová 00 0/720
Jindřiška Vaněčková 00 0/720
Alice Nádherná 00 0/720
Tereza Veverková 00 0/720
5
PRO RW
0 / 2880
Eliška Koleňáková 00 0/720
Nikola Lettlová 00 0/720
Eliška Novotná 00 0/720
Eva Šebestová 00 0/720
Poř. Družstvo 50m50m Součet Celkem
Outdoor - Compound - Dospělí - Muži - 50m round
1
BRN CM
0 / 2160
Miroslav Háva KL 00 0/720
Ivo Solnický 00 0/720
Zdeněk Gamba 00 0/720
2
RAP CM
0 / 2160
Martin Heřman 00 0/720
Václav Luňáček 00 0/720
Petr Polívka 00 0/720
3
TEP CM
0 / 2880
Ivan Králik 00 0/720
Miroslav Miča 00 0/720
Leos Bartoš 00 0/720
Lenka Kadetová 00 0/720
4
KLK CM
0 / 2160
Jiří Tesař 00 0/720
Vladimír Brada 00 0/720
Filip Reitmeier 00 0/720
5
PAT CM
0 / 2880
Svatopluk Tšpon 00 0/720
Zdeněk Mejzlík 00 0/720
Robert Ryvola 00 0/720
Michal Sivák 00 0/720
6
KLE CM
0 / 2160
Martin Dufek 00 0/720
Jakub Ečer 00 0/720
Marcela Blailová 00 0/720
7
STA CM
0 / 2880
František Hadaš ml KL 00 0/720
Jaroslav Humpál 00 0/720
Martin Vaněk 00 0/720
Lukáš Immer 00 0/720
8
HRK CM
0 / 2160
Pavel Pěnčík 00 0/720
Pavel Zaoral 00 0/720
Dagmar Šátková 00 0/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL