86. mistrovství České republiky dospělých v terčové lukostřelbě

Střelnice
Czech Republic
Sportovní střelecký stadion Plzeň-Lobzy, Plzeň, Plzensky, Czech Republic
Počet střelců
140

Základní informace

Úroveň
Local Competitions
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
August 10, 2020

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Senioři
1
8.63 after 72 31031159 621 621 0
2
Michal Heřman (24D) 86. MČR dospělých
8.53 after 72 310304511 614 614 0
3
8.47 after 72 30130959 610 610 0
4
Zdeněk Mniazga (24C) 86. MČR dospělých
8.44 after 72 307301510 608 608 0
5
Pavel Vlček (21C) 86. MČR dospělých
8.42 after 72 308298310 606 606 0
6
8.21 after 72 29529639 591 591 0
7
Oto Habrdle (23B) 86. MČR dospělých
8.19 after 72 29129957 590 590 0
8
8.18 after 72 28730235 589 589 0
9
Ján Švantner (21B) 86. MČR dospělých
8.08 after 72 27930329 582 582 0
10
8.04 after 72 28029927 579 579 0
11
8.01 after 72 286291211 577 577 0
12
7.99 after 72 30127416 575 575 0
13
7.97 after 72 28029408 574 574 0
14
Zdeněk Kocura (24A) 86. MČR dospělých
7.86 after 72 29127506 566 566 0
15
7.42 after 72 27026412 534 534 0
16
Zdeněk Haber (22C) 86. MČR dospělých
7.4 after 72 26726616 533 533 0
17
7.35 after 72 26426534 529 529 0
18
7 after 72 25724704 504 504 0
19
6.76 after 72 25123615 487 487 0
20
Rudolf Bilka (22B) 86. MČR dospělých
6.58 after 72 23623811 474 474 0
21
Petr Kašprák (26C) 86. MČR dospělých
6.18 after 72 22022522 445 445 0
22
6.14 after 72 20923303 442 442 0
23
Ivan Šembera (23C) 86. MČR dospělých
5.79 after 72 19122613 417 417 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Seniorky
1
8.46 after 72 30730239 609 609 0
2
7.81 after 72 28028216 562 562 0
3
7.24 after 72 25226932 521 521 0
4
7.06 after 72 25125712 508 508 0
5
Jolana Chocholoušková (27C) 86. MČR dospělých
6.76 after 72 24124614 487 487 0
6
6.57 after 72 23923405 473 473 0
7
4.43 after 72 13918010 319 319 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Muži
1
Erik Ebermann (6B) 86. MČR dospělých
8.89 after 72 314326714 640 640 0
2
8.89 after 72 320320316 640 640 0
3
Jiří Herák (8A) 86. MČR dospělých
8.86 after 72 324314417 638 638 0
4
8.81 after 72 315319911 634 634 0
5
Martin Hámor (7C) 86. MČR dospělých
8.78 after 72 312320316 632 632 0
6
Gergo Deak (4D) 86. MČR dospělých
8.75 after 72 308322715 630 630 0
7
Radek Beránek (2D) 86. MČR dospělých
8.72 after 72 32130776 628 628 0
8
8.69 after 72 31830879 626 626 0
9
Jan Vožech (13B) 86. MČR dospělých
8.58 after 72 30531337 618 618 0
10
8.54 after 72 313302611 615 615 0
11
Tadeáš Kalvas (9B) 86. MČR dospělých
8.53 after 72 31030478 614 614 0
12
Milan Šustr (14B) 86. MČR dospělých
8.51 after 72 296317113 613 613 0
13
8.43 after 72 292315612 607 607 0
14
Michal Skramlík (1B) 86. MČR dospělých
8.36 after 72 30329937 602 602 0
15
Martin Pekárek (13A) 86. MČR dospělých
8.33 after 72 29630456 600 600 0
16
Martin Novák (11B) 86. MČR dospělých
8.31 after 72 30629257 598 598 0
17
Matěj Jech (8B) 86. MČR dospělých
8.29 after 72 29530279 597 597 0
18
Karel Pejčoch (13D) 86. MČR dospělých
8.25 after 72 29130356 594 594 0
19
Jakub Bešta (11C) 86. MČR dospělých
8.25 after 72 28630829 594 594 0
20
Jaroslav Slovák (12B) 86. MČR dospělých
8.24 after 72 28930455 593 593 0
21
Jakub Ingr (2C) 86. MČR dospělých
8.13 after 72 28729837 585 585 0
22
8.11 after 72 288296210 584 584 0
23
Vít Vejražka (6C) 86. MČR dospělých
8.11 after 72 29429035 584 584 0
24
8.03 after 72 289289410 578 578 0
25
Adam Východský (5A) 86. MČR dospělých
8.03 after 72 28729156 578 578 0
26
Karel Souček (10D) 86. MČR dospělých
8.03 after 72 30427427 578 578 0
27
8.01 after 72 28129629 577 577 0
28
Marek Janout (7B) 86. MČR dospělých
8.01 after 72 29128614 577 577 0
29
Jonáš Čábelka (3D) 86. MČR dospělých
7.99 after 72 29128429 575 575 0
30
Josef Podnecký (9D) 86. MČR dospělých
7.96 after 72 287286111 573 573 0
31
Pavel Stejskal (4A) 86. MČR dospělých
7.96 after 72 27729635 573 573 0
32
7.93 after 72 29927253 571 571 0
33
Petr Prašivka (6A) 86. MČR dospělých
7.86 after 72 27728915 566 566 0
34
Jiří Salajka (12D) 86. MČR dospělých
7.82 after 72 27029324 563 563 0
35
7.76 after 72 28327654 559 559 0
36
Jiří Buňata (3B) 86. MČR dospělých
7.74 after 72 28227547 557 557 0
37
Tomáš Bouda (8C) 86. MČR dospělých
7.72 after 72 27927727 556 556 0
38
Patrik Dimov (5B) 86. MČR dospělých
7.71 after 72 28427126 555 555 0
39
Karel Böhm (11D) 86. MČR dospělých
7.69 after 72 26828625 554 554 0
40
Lukáš Kraner (2B) 86. MČR dospělých
7.63 after 72 27027942 549 549 0
41
7.57 after 72 27027514 545 545 0
42
Šimon Bárta (10C) 86. MČR dospělých
7.56 after 72 26827606 544 544 0
43
Lukáš Kočí (8D) 86. MČR dospělých
7.56 after 72 27726705 544 544 0
44
Daniel Vališ (1D) 86. MČR dospělých
7.54 after 72 26627714 543 543 0
45
Michal Prosba (4C) 86. MČR dospělých
7.44 after 72 26327323 536 536 0
46
Igor Martinec (14C) 86. MČR dospělých
7.29 after 72 25127403 525 525 0
47
Karel Neuwirth (12A) 86. MČR dospělých
7.18 after 72 24627115 517 517 0
48
Filip Hoška (12C) 86. MČR dospělých
7.18 after 72 24926814 517 517 0
49
David Bárta (4B) 86. MČR dospělých
7.06 after 72 26124712 508 508 0
50
Patrik Bilka (14A) 86. MČR dospělých
6.96 after 72 26124032 501 501 0
51
Pavel Smažík ml. (5C) 86. MČR dospělých
6.25 after 72 23821233 450 450 0
52
Roman Vítek (7A) 86. MČR dospělých
6.22 after 72 21823012 448 448 0
53
Luděk Brettl (3C) 86. MČR dospělých
6.07 after 72 23919822 437 437 0
54
Matěj Tyrpekl (13C) 86. MČR dospělých
4.69 after 72 20513311 338 338 0
55
Petr Noháč (10B) 86. MČR dospělých
6.17 after 6 37000 37 37 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Ženy
1
8.93 after 72 313330616 643 643 0
2
8.32 after 72 30029925 599 599 0
3
Klára Nechutná (19D) 86. MČR dospělých
7.83 after 72 28927518 564 564 0
4
7.81 after 72 28128145 562 562 0
5
7.75 after 72 28227624 558 558 0
6
Jana Cimická (17B) 86. MČR dospělých
7.71 after 72 26928624 555 555 0
7
7.69 after 72 27627809 554 554 0
8
Tereza Boudová (15D) 86. MČR dospělých
7.68 after 72 28027328 553 553 0
9
7.68 after 72 27427924 553 553 0
10
Eva Šebestová (15A) 86. MČR dospělých
7.65 after 72 27827316 551 551 0
11
Martina Vojtová (20C) 86. MČR dospělých
7.64 after 72 26328746 550 550 0
12
Tereza Brandová (16D) 86. MČR dospělých
7.54 after 72 26727616 543 543 0
13
Kateřina Vrchovecká (19C) 86. MČR dospělých
7.46 after 72 27326414 537 537 0
14
7.38 after 72 28025136 531 531 0
15
7.36 after 72 25927131 530 530 0
16
7.35 after 72 27425534 529 529 0
17
7.26 after 72 25127214 523 523 0
18
Iveta Zahrádková (18C) 86. MČR dospělých
6.43 after 72 21325020 463 463 0
19
Veronika Lebowski (18D) 86. MČR dospělých
6.4 after 72 22523652 461 461 0
20
6.4 after 72 20325810 461 461 0
21
Helena Jeřábková (16C) 86. MČR dospělých
6.22 after 72 21922911 448 448 0
22
Silvie Bouřilová (16B) 86. MČR dospělých
5.9 after 72 21920602 425 425 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Senioři
1
9.5 after 72 3393451922 684 684 0
2
9.24 after 72 3313341318 665 665 0
3
Ivan Králik (30C) 86. MČR dospělých
9.14 after 72 3283301016 658 658 0
4
8.75 after 72 3073231110 630 630 0
5
8.69 after 72 321305914 626 626 0
6
8.49 after 72 30131065 611 611 0
7
Pavel Smažík st. (30A) 86. MČR dospělých
8.33 after 72 317283714 600 600 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Muži
1
Pavel Zaoral (33D) 86. MČR dospělých
9.75 after 72 3493532034 702 702 0
2
9.68 after 72 3503471733 697 697 0
3
9.56 after 72 3433451826 688 688 0
4
Martin Vaněk (35A) 86. MČR dospělých
9.51 after 72 3453401531 685 685 0
5
9.28 after 72 339329924 668 668 0
6
Zdeněk Mejzlík (34C) 86. MČR dospělých
9.25 after 72 3313351218 666 666 0
7
9.24 after 72 329336820 665 665 0
8
Jakub Habásko (35C) 86. MČR dospělých
9.22 after 72 3343301514 664 664 0
9
Robert Ryvola (33C) 86. MČR dospělých
9.22 after 72 339325919 664 664 0
10
Pavel Pěnčík (32D) 86. MČR dospělých
9.21 after 72 3203431120 663 663 0
11
9.1 after 72 328327621 655 655 0
12
9.08 after 72 3303241014 654 654 0
13
9.06 after 72 326326716 652 652 0
14
Martin Osička (34D) 86. MČR dospělých
8.53 after 72 309305312 614 614 0
15
Pavel Forró (34A) 86. MČR dospělých
8.46 after 72 29731255 609 609 0
16
Michal Košťál (33B) 86. MČR dospělých
8.26 after 72 30029578 595 595 0
17
Karel Davídek (31B) 86. MČR dospělých
7.33 after 72 27924915 528 528 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Ženy
1
9.36 after 72 3293451125 674 674 0
2
8.99 after 72 317330825 647 647 0
3
Petra Zikmundová (40B) 86. MČR dospělých
8.81 after 72 322312512 634 634 0
4
8.68 after 72 31431159 625 625 0
5
8.63 after 72 313308314 621 621 0
6
8.61 after 72 312308610 620 620 0
7
8.51 after 72 30730689 613 613 0
8
8.47 after 72 309301313 610 610 0
9
6.6 after 72 23424115 475 475 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 60m60m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Senioři - Muži - 60m round
1
RMM LK ARCUS Plzeň
1779 / 2160
Michal Heřman 310304 614/720
Štefan Cehelský 295296 591/720
Vladislav Ševčák 280294 574/720
2
RMM Lukostřelba Ostrava
1661 / 2160
Jana Bednářová 307302 609/720
Pavel Miženko 280299 579/720
Olga Macháčová 239234 473/720
3
RMM Lukostřelba Prostějov
1654 / 2160
Tomáš Valenta 310311 621/720
Zdeněk Zapletal 264265 529/720
Ivo Macenauer 257247 504/720
4
RMM LK Znojmo
1646 / 2160
Oto Habrdle 291299 590/720
Ján Švantner 279303 582/720
Rudolf Bilka 236238 474/720
5
RMM TJ Spartak Chrást
1556 / 2160
Pavel Vlček 308298 606/720
Zdeněk Haber 267266 533/720
Ivan Šembera 191226 417/720
6
RMM TJ Kostelec na Hané
1551 / 2160
Jiří František 301274 575/720
Zdeněk Smolka 270264 534/720
Jaroslav Hradečný 209233 442/720
7
RMM SK SLAVIA PRAHA
1395 / 2160
Jan Toul 287302 589/720
František Preclík 251236 487/720
Alice Korbelová 139180 319/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Senioři - Mixed-tým - Team Mix S
1
Lukostřelba Ostrava
1188 / 1440
Pavel Miženko 0280
299
579/720
Jana Bednářová 0307
302
609/720
2
SK Bystřice
1172 / 1440
Miroslav Háva 0301
309
610/720
Hana Chlupsová 0280
282
562/720
3
LK ARCUS Plzeň
1135 / 1440
Michal Heřman 0310
304
614/720
Dana Masárová 0252
269
521/720
4
TJ Sokol Praha Vršovice
1085 / 1440
Vlastimil Krejčí 0286
291
577/720
Alexandra Lerlová 0251
257
508/720
5
LK Litvínov
932 / 1440
Petr Kašprák 0220
225
445/720
Jolana Chocholoušková 0241
246
487/720
6
SK SLAVIA PRAHA
908 / 1440
Jan Toul 0287
302
589/720
Alice Korbelová 0139
180
319/720
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Muži - 70m round
1
RM 1.LK Plzeň 1935 "A"
1872 / 2160
Erik Ebermann 314326 640/720
Jan Vožech 305313 618/720
Tadeáš Kalvas 310304 614/720
2
RM Lukostřelba Prostějov
1851 / 2160
Michal Hlahůlek 320320 640/720
Josef Křesala 315319 634/720
Kamil Kovář 281296 577/720
3
RM SK Start Praha
1833 / 2160
Gergo Deak 308322 630/720
Radek Beránek 321307 628/720
Jonáš Čábelka 291284 575/720
4
RM 1.LK Plzeň 1935 "B"
1808 / 2160
Milan Šustr 296317 613/720
Martin Novák 306292 598/720
Matěj Jech 295302 597/720
5
RM Lukostřelba Ostrava
1778 / 2160
Adam Li 318308 626/720
Klára Grapová 300299 599/720
Aneta Venhudová 274279 553/720
6
RM LK ESKA Cheb "B"
1772 / 2160
Martin Hámor 312320 632/720
Vít Vejražka 294290 584/720
Tomáš Bouda 279277 556/720
7
RM LK ARCUS Plzeň "A"
1722 / 2160
Jakub Bešta 286308 594/720
Ondřej Kníže 288296 584/720
Šimon Bárta 268276 544/720
8
RM Patriot Brno
1711 / 2160
Karel Pejčoch 291303 594/720
Jiří Salajka 270293 563/720
Karel Böhm 268286 554/720
9
RM 1.LK Plzeň 1935 "C"
1705 / 2160
Jaroslav Slovák 289304 593/720
Jiří Buňata 282275 557/720
Patrik Dimov 284271 555/720
10
RM TJ Start Brno
1695 / 2160
Karel Souček 304274 578/720
Josef Podnecký 287286 573/720
Lukáš Kočí 277267 544/720
11
RM LO TJ Opava
1652 / 2160
Jiří Herák 324314 638/720
Petr Prašivka 277289 566/720
Roman Vítek 218230 448/720
12
RM LK Znojmo
1618 / 2160
Martin Pekárek 296304 600/720
Karel Neuwirth 246271 517/720
Patrik Bilka 261240 501/720
13
RM LK ESKA Cheb "A"
1423 / 2160
Michal Prosba 263273 536/720
Pavel Smažík ml. 238212 450/720
Luděk Brettl 239198 437/720
14
RM LK ARCUS Plzeň "B"
1380 / 2160
Igor Martinec 251274 525/720
Filip Hoška 249268 517/720
Matěj Tyrpekl 205133 338/720
15
RM 1.LK Plzeň 1935 "D"
1103 / 2160
Eliška Honzíková 282276 558/720
David Bárta 261247 508/720
Petr Noháč 370 37/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Ženy - 70m round
1
RW 1.LK Plzeň 1935 "A"
1669 / 2160
Klára Nechutná 289275 564/720
Jana Cimická 269286 555/720
Martina Vojtová 263287 550/720
2
RW LK ARCUS Plzeň
1627 / 2160
Marie Horáčková 313330 643/720
Johana Horáčková 251272 523/720
Aneta Bolehovská 203258 461/720
3
RW 1.LK Plzeň 1935 "B"
1627 / 2160
Tereza Boudová 280273 553/720
Tereza Brandová 267276 543/720
Eliška Beránková 280251 531/720
4
RW SK Start Praha
1465 / 2160
Jindřiška Vaněčková 276278 554/720
Iveta Zahrádková 213250 463/720
Helena Jeřábková 219229 448/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Mixed-tým - Team Mix S
1
LK ARCUS Plzeň
1237 / 1440
Jakub Bešta 286308 594/720
Marie Horáčková 313330 643/720
2
Lukostřelba Ostrava
1225 / 1440
Adam Li 318308 626/720
Klára Grapová 300299 599/720
3
1 LK Plzeň 1935
1204 / 1440
Erik Ebermann 314326 640/720
Klára Nechutná 289275 564/720
4
SK Start Praha
1184 / 1440
Gergo Deak 308322 630/720
Jindřiška Vaněčková 276278 554/720
5
LK Znojmo
1151 / 1440
Martin Pekárek 296304 600/720
Eva Šebestová 278273 551/720
6
Patriot Brno
1131 / 1440
Karel Pejčoch 291303 594/720
Kateřina Vrchovecká 273264 537/720
7
Spastic Handicap
1121 / 1440
Václav Košťál 283276 559/720
Markéta Sidková 281281 562/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 50m50m Součet Celkem
Outdoor - Compound - Dospělí - Muži - 50m round
1
CM I.KLK Praha "A"
2069 / 2160
Filip Reitmeier 350347 697/720
Vladimír Brada 343345 688/720
Oskar Kišš 339345 684/720
2
CM Patriot Brno
1994 / 2160
Zdeněk Mejzlík 331335 666/720
Jakub Habásko 334330 664/720
Robert Ryvola 339325 664/720
3
CM TJ Sokol Vlkoš
1979 / 2160
Pavel Zaoral 349353 702/720
Pavel Pěnčík 320343 663/720
Martin Osička 309305 614/720
4
CM I.KLK Praha "B"
1959 / 2160
Karolína Celmanová 329345 674/720
Osvald Celman 331334 665/720
Andrea Celmanová 312308 620/720
5
CM SK Start Praha
1949 / 2160
Martin Vaněk 345340 685/720
František Hadaš ml KL 328327 655/720
Pavel Forró 297312 609/720
6
CM Lukostřelba Klecany
1943 / 2160
Martin Dufek 339329 668/720
Michal Bidlo 330324 654/720
Marcela Blailová 313308 621/720
7
CM SK Nové Město nad Metují
1892 / 2160
Tomáš Vrzal 326326 652/720
Jaroslav Zelenka 307323 630/720
Lenka Kuncová 309301 610/720
8
CM Spastic Handicap
1765 / 2160
Leoš Bartoš 329336 665/720
Šárka Musilová 314311 625/720
Lenka Kadetová 234241 475/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 50m Součet Celkem
Outdoor - Compound - Dospělí - Mixed-tým - Team Mix C
1
I.KLK Praha
1371 / 1440
Filip Reitmeier 350347 697/720
Karolína Celmanová 329345 674/720
2
SK Start Praha
1332 / 1440
Martin Vaněk 345340 685/720
Alexandra Oplíštilová 317330 647/720
3
Spastic Handicap
1290 / 1440
Leoš Bartoš 329336 665/720
Šárka Musilová 314311 625/720
4
Lukostřelba Klecany
1289 / 1440
Martin Dufek 339329 668/720
Marcela Blailová 313308 621/720
5
SK Nové Město nad Metují
1262 / 1440
Tomáš Vrzal 326326 652/720
Lenka Kuncová 309301 610/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL