27.Mistrovství České republiky dospělých a dorostu

27.Mistrovství České republiky dospělých a dorostu
Střelnice
Czech Republic
Default Shooting Place, , Kralovehradecky, Czech Republic
Počet střelců
323

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
February 19, 2017

Kontaktní informace

Webová stránka

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Kadeti
1
9.33 after 60 2822782784236 560 560 0
2
9.08 after 60 27402712127 545 545 0
3
9.05 after 60 2752682320 543 543 0
4
8.75 after 60 2622631927 525 525 0
5
8.68 after 60 2672541421 521 521 0
6
8.4 after 60 2492551124 504 504 0
7
8.25 after 60 2532422422524 495 495 0
8
8.23 after 60 2502441219 494 494 0
9
8.17 after 60 245245626 490 490 0
10
Vít Pešaut (40C) první kolo
8.15 after 60 2362531412 489 489 0
11
8.15 after 60 239250717 489 489 0
12
8.1 after 60 2402461024 486 486 0
13
8.03 after 60 231251818 482 482 0
14
7.92 after 60 229246725 475 475 0
15
7.85 after 60 2312401113 471 471 0
16
7.83 after 60 227152431320 470 470 0
17
7.72 after 60 238225519 463 463 0
18
7.53 after 60 217235528 452 452 0
19
7.32 after 60 217222614 439 439 0
20
7.17 after 60 207223811 430 430 0
21
7.1 after 60 190236613 426 426 0
22
7.08 after 60 210215618 425 425 0
23
6.98 after 60 2032161013 419 419 0
24
6.97 after 60 198220418 418 418 0
25
6.95 after 60 22419369 417 417 0
26
6.95 after 60 196221515 417 417 0
27
6.3 after 60 183019559 378 378 0
28
Adam Misar (39C) první kolo
6.07 after 60 17518959 364 364 0
29
6 after 60 14921147 360 360 0
30
Jan Kršek (38C) první kolo
5.62 after 60 15817988 337 337 0
31
4.17 after 60 14410611 250 250 0
32
3.55 after 60 10510823 213 213 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Kladkový luk Ženy
1
9.15 after 60 2762731344 549 549 0
2
8.75 after 60 2652601433 525 525 0
3
8.72 after 60 2642591734 523 523 0
4
8.65 after 60 2632561030 519 519 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Kladkový luk Junioři
1
8.85 after 60 2592721138 531 531 0
2
8.52 after 60 260251538 511 511 0
3
7.47 after 60 243205519 448 448 0
4
7.27 after 60 239197326 436 436 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Kladkový luk Kadetky
1
9.32 after 60 2792802039 559 559 0
2
8.83 after 60 2662641032 530 530 0
3
8.67 after 60 260260637 520 520 0
4
17.74 after 27 22317256315 479 479 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Muži
1
8.65 after 60 2642551422 519 519 0
2
8.6 after 60 2592571224 516 516 0
3
8.42 after 60 2492561122 505 505 0
4
8.22 after 60 249244523 493 493 0
5
8.13 after 60 2532351021 488 488 0
6
8.08 after 60 2422431017 485 485 0
7
8.08 after 60 249236816 485 485 0
8
8.07 after 60 239245622 484 484 0
9
7.98 after 60 234245917 479 479 0
10
7.92 after 60 224251816 475 475 0
11
7.88 after 60 244229322 473 473 0
12
7.83 after 60 232238518 470 470 0
13
7.8 after 60 226242812 468 468 0
14
30.53 after 15 231117227918 458 458 0
15
7.55 after 60 22223197 453 453 0
16
7.48 after 60 217232913 449 449 0
17
7.33 after 60 229211710 440 440 0
18
7.3 after 60 205233217 438 438 0
19
7.12 after 60 213214511 427 427 0
20
7.08 after 60 214211124 425 425 0
21
7.05 after 60 21121248 423 423 0
22
7.02 after 60 197224711 421 421 0
23
6.9 after 60 203211112 414 414 0
24
6.78 after 60 20420348 407 407 0
25
6.68 after 60 214187410 401 401 0
26
6.68 after 60 204197310 401 401 0
27
6.65 after 60 19320625 399 399 0
28
6.6 after 60 218178511 396 396 0
29
6.1 after 60 167199312 366 366 0
30
4.7 after 60 13015205 282 282 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Junioři
1
6.58 after 60 203192110 395 395 0
2
4.62 after 60 11915813 277 277 0
3
2.88 after 60 1175611 173 173 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Juniorky
1
8.03 after 60 240242716 482 482 0
2
7.3 after 60 234204517 438 438 0
3
6.42 after 60 16721867 385 385 0
4
5.32 after 60 16215708 319 319 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Kadetky
1
6.88 after 60 22019376 413 413 0
2
5.92 after 60 17817717754 355 355 0
3
5.58 after 60 16317219 335 335 0
4
4.87 after 60 16412844 292 292 0
5
4.52 after 60 13213931 271 271 0
6
4.22 after 60 13811502 253 253 0
7
1.87 after 60 842800 112 112 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Barebow - Dospělí - Muži - 18m round
1
SK Start Praha (BM) "B"
1448 / 1800
František Hadaš ml HL 264255 519/600
Martina Macková 241240 481/600
Pavla Hadašová 222226 448/600
2
SK Lukostřelba-Libichov,z.s. (BM)
1404 / 1800
Svatopluk Hanzl 239245 484/600
Věra Majerová 231248 479/600
Josef Jelínek 213228 441/600
3
LO TJ Jiskra Humpolec (BM)
1374 / 1800
Miroslav Háva 249244 493/600
Petr Weingärtner 249236 485/600
Jiří Moravec 218178 396/600
4
I. Královský lukostřelecký klub z.s. (BM)
1364 / 1800
Petr Nižnanský 253235 488/600
Petr Kodydek 224251 475/600
Viktor Avdejev 214187 401/600
5
SK Start Praha (BM) "A"
1338 / 1800
Milan Hladil 234245 479/600
David Urban 231117227 458/600
Filip Major 204197 401/600
6
Bows club "Chimera" Hradec Králové (BM)
1337 / 1800
Jakub Zimmer 246252 498/600
Lukáš Górecki 214211 425/600
Aleš Hýbner 203211 414/600
7
SK RAPID Praha (BM)
1336 / 1800
Ladislav Jukl 244229 473/600
Jan Neruda 229211 440/600
Petr Bartoš 211212 423/600
8
LK JUVENTUS Karviná (BM)
1260 / 1800
Martin Kobylka 228209 437/600
Václav Buriánek 212204 416/600
Martin Karas 204203 407/600
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Barebow - Dospělí - Ženy - 18m round
1
SK RAPID Praha (BW)
1178 / 1800
Klára Galuščáková 234204 438/600
Barbora Nováková 167218 385/600
Gabriela Charvátová 178177177 355/600
2
JIM Archery club Kyšice (BW)
1178 / 1800
Zuzana Müllerová 240242 482/600
Ľubomíra Kubová 208192 400/600
Zuzana Švihelová 169127 296/600
3
Bows club "Chimera" Hradec Králové (BW)
1128 / 1800
Kateřina Čejpová 227217 444/600
Pavlína Rudolfová 196169 365/600
Kateřina Kučová 162157 319/600
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Barebow - Kadeti - Muži - 18m round
1
JIM Archery club Kyšice (BCM) "A"
1108 / 1800
Michal Urie 202206 408/600
Filip Vokůrka 198197 395/600
Jan Vejvoda 156149 305/600
2
SK LAPAČKA Šenov (BCM)
1027 / 1800
Petr Lisník 163197 360/600
Jan Kahoun 181178 359/600
Lukáš Kenkuš 173135 308/600
3
JIM Archery club Kyšice (BCM) "B"
1023 / 1800
Kateřina Filipová 220193 413/600
Marek Müller 153167 320/600
Lukáš Horský 169121 290/600
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Senioři - Muži - 18m round
1
Lukostřelba Prostějov (RMM)
1564 / 1800
Jiří Hetman 267275 542/600
Milan Hajduk 255261 516/600
Zdeněk Zapletal 255251 506/600
2
LK ARCUS Plzeň, z.s. (RMM)
1558 / 1800
Vladislav Ševčák 256276 532/600
Pavel Vlček 256260 516/600
Vladimír Vlček 252258 510/600
3
TJ Sokol Kostelec na Hané LK1997 (RMM)
1556 / 1800
Zdeněk Smolka 269264 533/600
Oldřich Malý 265266 531/600
František Špičák 251241 492/600
4
1. LK Plzeň 1935 (RMM)
1503 / 1800
Roman Zajaczkowski 265262 527/600
Robert Reichl st. 247259 506/600
Jiří Šusta 220250 470/600
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Dospělí - Muži - 18m round
1
1. LK Plzeň 1935 "B" (RM)
1668 / 1800
Tadeáš Kalvas 283282 565/600
Matěj Jech 282278 560/600
Milan Šustr 275268 543/600
2
SK Start Praha (RM) "B"
1659 / 1800
Vojtěch Chochola 278281 559/600
František Hadaš ml RL 284273 557/600
Oldřich Hašek 269274 543/600
3
LO TJ Mariánské Hory Ostrava (RM) "A"
1645 / 1800
David Jaroch 278277 555/600
Rostislav Páník 281273 554/600
Marcel Slavík 266270 536/600
4
I. Královský lukostřelecký klub z.s. (RM) "A"
1640 / 1800
Aleš Změlík 278278 556/600
Nikola Tadial 273273 546/600
Jiří Tesař 271267 538/600
5
LK Znojmo z.s. (RM)
1627 / 1800
Karel Neuwirth 284288 572/600
Jaroslav Hon 268263 531/600
Martin Zahradník 260264 524/600
6
LO TJ SPARTAK Chrást (RM)
1624 / 1800
Petr Polanský 270272 542/600
Lukáš Král 271271 542/600
Pavel Mudra 275265 540/600
7
Lukostřelba Prostějov (RM)
1623 / 1800
František Hajduk 275276 551/600
Michal Hlahůlek 272275 547/600
Kamil Kovář 262263 525/600
8
LO TJ Start Brno (RM)
1612 / 1800
Jakub Prax 275277 552/600
Martin Ondra 269266 535/600
Jan Kohoutek 257268 525/600
9
Patriot Brno (RM) "B"
1592 / 1800
Karel Pejčoch 267274 541/600
Petra Morávková 269262 531/600
Tomáš Raška 257263 520/600
10
TJ Sokol Praha Vršovice (RM) "A"
1586 / 1800
Jaromír Termer 268279 547/600
Martin Štěpánek 274246 520/600
Pavel Habásko 265254 519/600
11
LK ESKA Cheb (RM)
1552 / 1800
Vít Vejražka 266276 542/600
Martin Hámor 264271 535/600
Pavel Smažík st. 249226 475/600
12
I. Královský lukostřelecký klub z.s. (RM) "B"
1534 / 1800
Jana Vikukelová 273255 528/600
Vojtěch Hloušek 266248 514/600
Jaromír Vikukel 248244 492/600
13
SK Start Praha (RM) "A"
1531 / 1800
Josef Pova 250267 517/600
Jan Menger 241267 508/600
Michal Keicher 251255 506/600
14
TJ Sokol Praha Vršovice (RM) "B"
1524 / 1800
Vlastimil Krejčí 273276 549/600
Ondřej Frühauf 260247 507/600
Tomáš Kovář 236232 468/600
15
TJ Sokol Kostelec na Hané LK1997 (RM)
1507 / 1800
Karel Böhm 276270 546/600
Tomáš Palatý 249257 506/600
František Činoch 238217 455/600
16
SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA (RM)
1481 / 1800
Jakub Laciga 278271 549/600
Antonín Štěpán 255247 502/600
Jakub Klíma 228202 430/600
17
LO TJ Mariánské Hory Ostrava (RM) "B"
1425 / 1800
Filip Vach 275278 553/600
Pavel Miženko 236233 469/600
Jakub Grepl 199204 403/600
18
Patriot Brno (RM) "A"
1394 / 1800
Jiří Salajka 263261 524/600
David Maršálek 237249 486/600
Ondřej Kalman 205179 384/600
19
LK Brno 05 (RM)
1391 / 1800
Miroslav Červeňák 226244 470/600
Marek Dostál 236232 468/600
Ladislav Vošta 227226 453/600
20
1. LK Plzeň 1935 "A" (RM)
1336 / 1800
Marek Janout 264263 527/600
Jan Šatra 210203 413/600
Miloš Bárta 172224 396/600
21
Lukostřelba Olomouc (RM)
1333 / 1800
Ondřej Grošaft 259264 523/600
David Sklenář 203216 419/600
Son Hai Nguyen 197194 391/600
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Dospělí - Ženy - 18m round
1
SK Start Praha (RW)
1598 / 1800
Jindřiška Vaněčková 281279 560/600
Eliška Künzelová 273261 534/600
Zuzana Škarková 250254 504/600
2
1. LK Plzeň 1935 "A" (RW)
1595 / 1800
Tereza Boudová 264271 535/600
Tereza Brandová 268265 533/600
Veronika Jonáková 262265 527/600
3
Lukostřelba Olomouc (RW)
1369 / 1800
Tereza Lausová 251243 494/600
Diana Ritterová 217229 446/600
Lucie Borková 222207 429/600
4
LK Znojmo z.s. (RW)
1366 / 1800
Adéla Otte 255240 495/600
Denisa Chaloupková 218234 452/600
Eva Šebestová 197222 419/600
5
1. LK Plzeň 1935 "B" (RW)
1334 / 1800
Klára Nechutná 246233 479/600
Silvie Bouřilová 218227 445/600
Veronika Bárová 1850225 410/600
6
LO TJ SPARTAK Chrást (RW)
1173 / 1800
Karolína Řezáčová 259231 490/600
Nikola Polcarová 178195 373/600
Eliška Honzíková 125185 310/600
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Junioři - Muži - 18m round
1
Lukostřelba Prostějov (RJM)
1602 / 1800
Josef Křesala 282278278 560/600
Dominik Chlachula 273280 553/600
Michael Roba 239250 489/600
2
1. LK Plzeň 1935 (RJM)
1522 / 1800
Dominik Kalvas 269262 531/600
Jiří Buňata 267251 518/600
Petr Noháč 252221 473/600
3
LK CERE (RJM)
1475 / 1800
David Vítovec 271270 541/600
David Vostřez 245250 495/600
Daniel Mohr 225214 439/600
4
LK ESKA Cheb (RJM)
1400 / 1800
Tomáš Bouda 265268 533/600
Pavel Smažík ml. 240242 482/600
Tereza Franzeová 213172 385/600
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Junioři - Ženy - 18m round
1
LK Votice, z.s. (RJW)
1589 / 1800
Barbora Kramperová 267285 552/600
Monika Březinová 267261 528/600
Natalie Kronusová 253256 509/600
2
LO TJ Mariánské Hory Ostrava (RJW)
1352 / 1800
Lucie Šindlerová 257245 502/600
Eva Kuhejdová 208242 450/600
Tereza Dudkevičová 207193 400/600
3
1. LK Plzeň 1935 (RJW)
1307 / 1800
Eliška Beránková 227243 470/600
Kateřina Špalková 226230 456/600
Kristýna Kališová 229152 381/600
4
LK CERE (RJW)
1176 / 1800
Hana Grohová 195218 413/600
Klára Stýblová 184205 389/600
Lenka Novysedláková 170204 374/600
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Kadeti - Muži - 18m round
1
LO TJ Mariánské Hory Ostrava (RCM)
1538 / 1800
Dominik Petr Orel 275268 543/600
Boris Vojnar 262263 525/600
Ondřej Pekárek 22715243 470/600
2
TJ Sokol Praha Vršovice (RCM)
1485 / 1800
Petr Černý 249255 504/600
Lucie Podracká 255240 495/600
Filip Choděra 240246 486/600
3
1. LK Plzeň 1935 (RCM)
1454 / 1800
Adam Bárta 267254 521/600
Josef Zalabák 250244 494/600
Ondřej Šípek 217222 439/600
4
SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA (RCM)
1359 / 1800
Ondřej Šorm 245245 490/600
Filip Vrbský 217235 452/600
Jan Langmayer 224193 417/600
5
LK CERE (RCM)
1190 / 1800
Vít Pešaut 236253 489/600
Adam Misar 175189 364/600
Jan Kršek 158179 337/600
6
LK Litvínov (RCM)
1168 / 1800
Lukáš Kraner 207223 430/600
Jakub Eichler 1830195 378/600
Vojtěch Žampach 149211 360/600
7
LO TJ Start Brno (RCM)
934 / 1800
Filip Foltýn 231240 471/600
Robert Klem 144106 250/600
Ondřej Brabec 105108 213/600
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Kadeti - Ženy - 18m round
1
LO TJ Mariánské Hory Ostrava (RCW)
1490 / 1800
Klára Grapová 260259 519/600
Aneta Venhudová 242255 497/600
Hana Baková 235239 474/600
2
1. LK Plzeň 1935 (RCW)
1170 / 1800
Barbora Soukupová 244219 463/600
Michaela Eisenreichová 190187 377/600
Kristýna Vaníčková 171159 330/600
3
LK ARCUS Plzeň, z.s. (RCW)
1138 / 1800
Johana Horáčková 196228 424/600
Petra Bednářová 17853183 361/600
Markéta Bednářová 155198 353/600
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Compound - Dospělí - Muži - 18m round
1
I. Královský lukostřelecký klub z.s. (CM) "A"
1725 / 1800
Vladimír Brada 291293 584/600
Filip Reitmeier 291289 580/600
Pavel Pícha 282279 561/600
2
Česká federace Spastic Handicap (CM)
1721 / 1800
Marek Kálal 289289 578/600
David Drahonínský 292284 576/600
Leoš Bartoš 285282 567/600
3
SK Start Praha (CM)
1685 / 1800
Martin Vaněk 284288 572/600
Ladislav Krumpolec 278280 558/600
František Hadaš ml KL 276279 555/600
4
Bows club "Chimera" Hradec Králové (CM)
1668 / 1800
Pavel Zaoral 282278 560/600
Ivan Doležal 280277 557/600
Jiří Sedláček 274277 551/600
5
Patriot Brno (CM) "B"
1668 / 1800
Vít Dvořák 281281 562/600
Petr Nesvadba 283274 557/600
Svatopluk Tšpon 275274 549/600
6
Patriot Brno (CM) "A"
1666 / 1800
Michal Sivák 290281 571/600
Zdeněk Mejzlík 279281 560/600
Jakub Habásko 263272 535/600
7
LK ESKA Cheb (CM)
1609 / 1800
Petra Zikmundová 279280 559/600
Martina Zikmundová 266264 530/600
Zdeňka Smažíková 260260 520/600
8
I. Královský lukostřelecký klub z.s. (CM) "B"
1597 / 1800
Osvald Celman 274275 549/600
Michaela Háková 265260 525/600
Andrea Celmanová 264259 523/600
9
SK RAPID Praha (CM)
1576 / 1800
Veronika Švestková 276273 549/600
Jan Banko 253263 516/600
Dominik Banko 260251 511/600
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL