27.Mistrovství České republiky dospělých a dorostu - STARY

27.Mistrovství České republiky dospělých a dorostu - STARY
Střelnice
Czech Republic
Default Shooting Place, , Kralovehradecky, Czech Republic
Počet střelců
344

Základní informace

Úroveň
Hidden Event
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
February 19, 2017

Kontaktní informace

Webová stránka

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Senioři
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
12
0 after 0 0000 0 0 0
13
0 after 0 0000 0 0 0
14
Ivan Seidl (9D) první kolo
0 after 0 0000 0 0 0
15
0 after 0 0000 0 0 0
16
0 after 0 0000 0 0 0
17
0 after 0 0000 0 0 0
18
0 after 0 0000 0 0 0
19
0 after 0 0000 0 0 0
20
0 after 0 0000 0 0 0
21
0 after 0 0000 0 0 0
22
0 after 0 0000 0 0 0
23
0 after 0 0000 0 0 0
24
0 after 0 0000 0 0 0
25
0 after 0 0000 0 0 0
26
0 after 0 0000 0 0 0
27
0 after 0 0000 0 0 0
28
0 after 0 0000 0 0 0
29
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Seniorky
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Ženy
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
12
0 after 0 0000 0 0 0
13
0 after 0 0000 0 0 0
14
0 after 0 0000 0 0 0
15
0 after 0 0000 0 0 0
16
0 after 0 0000 0 0 0
17
0 after 0 0000 0 0 0
18
0 after 0 0000 0 0 0
19
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Junioři
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
11
Daniel Mohr (39A) první kolo
0 after 0 0000 0 0 0
12
0 after 0 0000 0 0 0
13
0 after 0 0000 0 0 0
14
0 after 0 0000 0 0 0
15
Jan Šmejkal (38A) první kolo
0 after 0 0000 0 0 0
16
0 after 0 0000 0 0 0
17
0 after 0 0000 0 0 0
18
David Vítovec (36A) první kolo
0 after 0 0000 0 0 0
19
David Vostřez (35A) první kolo
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Juniorky
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
Hana Grohová (37A) první kolo
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
12
0 after 0 0000 0 0 0
13
0 after 0 0000 0 0 0
14
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Kadetky
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
12
0 after 0 0000 0 0 0
13
0 after 0 0000 0 0 0
14
0 after 0 0000 0 0 0
15
0 after 0 0000 0 0 0
16
0 after 0 0000 0 0 0
17
0 after 0 0000 0 0 0
18
0 after 0 0000 0 0 0
19
0 after 0 0000 0 0 0
20
0 after 0 0000 0 0 0
21
0 after 0 0000 0 0 0
22
0 after 0 0000 0 0 0
23
0 after 0 0000 0 0 0
24
0 after 0 0000 0 0 0
25
0 after 0 0000 0 0 0
26
0 after 0 0000 0 0 0
27
0 after 0 0000 0 0 0
28
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Kladkový luk Senioři
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Kladkový luk Muži
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
12
0 after 0 0000 0 0 0
13
0 after 0 0000 0 0 0
14
0 after 0 0000 0 0 0
15
0 after 0 0000 0 0 0
16
0 after 0 0000 0 0 0
17
0 after 0 0000 0 0 0
18
0 after 0 0000 0 0 0
19
0 after 0 0000 0 0 0
20
0 after 0 0000 0 0 0
21
0 after 0 0000 0 0 0
22
0 after 0 0000 0 0 0
23
0 after 0 0000 0 0 0
24
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Kladkový luk Ženy
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Kladkový luk Junioři
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Kladkový luk Kadeti
1
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Kladkový luk Kadetky
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Senioři
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Seniorky
1
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Ženy
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
12
0 after 0 0000 0 0 0
13
0 after 0 0000 0 0 0
14
0 after 0 0000 0 0 0
15
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Junioři
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Juniorky
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Kadeti
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
12
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Kadetky
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Senioři - Muži - 18m round
1
TJ Sokol Kostelec na Hané LK1997 (RMM)
0 / 2400
Jiří František 00 0/600
Oldřich Malý 00 0/600
Zdeněk Smolka 00 0/600
František Špičák 00 0/600
2
Lukostřelba Prostějov (RMM)
0 / 3000
Milan Hajduk 00 0/600
Jiří Hetman 00 0/600
Ivo Macenauer 00 0/600
Jiří Smrček 00 0/600
Zdeněk Zapletal 00 0/600
3
SK policie Vsetín (RMM)
0 / 1800
Miroslav Meluzín 00 0/600
Daniel Šrámek 00 0/600
Josef Zvěřina 00 0/600
4
SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA (RMM)
0 / 1200
František Preclík 00 0/600
Jan Toul 00 0/600
5
1. LK Plzeň 1935 (RMM)
0 / 1200
Robert Reichl st. 00 0/600
Roman Zajaczkowski 00 0/600
6
LK ARCUS Plzeň, z.s. (RMM)
0 / 1800
Vladislav Ševčák 00 0/600
Pavel Vlček 00 0/600
Vladimír Vlček 00 0/600
7
SK Start Praha (RMM)
0 / 600
Jaroslav Suchý 00 0/600
8
SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA (RMM)
0 / 600
Alice Korbelová 00 0/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Dospělí - Muži - 18m round
1
LK Votice, z.s. (RM)
0 / 1200
Milan Andreas 00 0/600
Petr Heinrich 00 0/600
2
SK Start Praha (RM)
0 / 3000
František Hadaš ml RL 00 0/600
Oldřich Hašek 00 0/600
Michal Keicher 00 0/600
Jan Menger 00 0/600
Josef Pova 00 0/600
3
LO TJ SPARTAK Chrást (RM)
0 / 1800
Lukáš Král 00 0/600
Pavel Mudra 00 0/600
Petr Polanský 00 0/600
4
Česká federace Spastic Handicap (RM)
0 / 600
Václav Košťál 00 0/600
5
LO TJ Start Brno (RM)
0 / 2400
Jan Kohoutek 00 0/600
Martin Ondra 00 0/600
Jakub Prax 00 0/600
Karel Souček 00 0/600
6
SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA (RM)
0 / 1800
Jakub Klíma 00 0/600
Jakub Laciga 00 0/600
Antonín Štěpán 00 0/600
7
Patriot Brno (RM)
0 / 3000
Ondřej Kalman 00 0/600
David Maršálek 00 0/600
Karel Pejčoch 00 0/600
Tomáš Raška 00 0/600
Jiří Salajka 00 0/600
8
LK Znojmo z.s. (RM)
0 / 1200
Jaroslav Hon 00 0/600
Martin Zahradník 00 0/600
9
I. Královský lukostřelecký klub z.s. (RM)
0 / 2400
Vojtěch Hloušek 00 0/600
Nikola Tadial 00 0/600
Jiří Tesař 00 0/600
Aleš Změlík 00 0/600
10
LK ESKA Cheb (RM)
0 / 2400
Martin Hámor 00 0/600
Michal Prosba 00 0/600
Pavel Smažík st. 00 0/600
Vít Vejražka 00 0/600
11
Lukostřelba Prostějov (RM)
0 / 1800
František Hajduk 00 0/600
Michal Hlahůlek 00 0/600
Kamil Kovář 00 0/600
12
Lukostřelba Olomouc (RM)
0 / 1200
Ondřej Grošaft 00 0/600
Son Hai Nguyen 00 0/600
13
1. LK Plzeň 1935 (RM)
0 / 4200
Miloš Bárta 00 0/600
Marek Janout 00 0/600
Tadeáš Kalvas 00 0/600
Ondřej Krmášek 00 0/600
Jan Šatra 00 0/600
Milan Šustr 00 0/600
Jan Vožech 00 0/600
14
LO TJ Mariánské Hory Ostrava (RM)
0 / 3000
Jakub Grepl 00 0/600
David Jaroch 00 0/600
Pavel Miženko 00 0/600
Rostislav Páník 00 0/600
Marcel Slavík 00 0/600
15
TJ Sokol Praha Vršovice (RM)
0 / 2400
Ondřej Frühauf 00 0/600
Pavel Habásko 00 0/600
Martin Štěpánek 00 0/600
Jaromír Termer 00 0/600
16
SK Přerov 1908 z.s. (RM)
0 / 600
Abd Elhamid Farouk 00 0/600
17
LK CERE (RM)
0 / 1200
Petr Duba 00 0/600
Jiří Pešaut 00 0/600
18
SK Lukostřelba-Libichov,z.s. (RM)
0 / 600
Martin Chaloupský 00 0/600
19
LK Brno 05 (RM)
0 / 2400
Miroslav Červeňák 00 0/600
Marek Dostál 00 0/600
Dušan Slimařík 00 0/600
Ladislav Vošta 00 0/600
20
TJ Sokol Kostelec na Hané LK1997 (RM)
0 / 1800
Karel Böhm 00 0/600
František Činoch 00 0/600
Tomáš Palatý 00 0/600
21
TJ Sokol Vlkoš (RM)
0 / 1200
Robert Blahynka 00 0/600
Marek Křižka 00 0/600
22
VŠTJ Technika Praha (RM)
0 / 1800
Tomáš Beneš 00 0/600
Jan Černý 00 0/600
Sergii Stamenov 00 0/600
23
SK policie Vsetín (RM)
0 / 600
Petr Třetina 00 0/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Dospělí - Ženy - 18m round
1
Lukostřelba Olomouc (RW)
0 / 1800
Lucie Borková 00 0/600
Tereza Lausová 00 0/600
Diana Ritterová 00 0/600
2
1. LK Plzeň 1935 (RW)
0 / 4200
Tereza Boudová 00 0/600
Silvie Bouřilová 00 0/600
Tereza Brandová 00 0/600
Jana Cimická 00 0/600
Veronika Jonáková 00 0/600
Veronika Kalvasová 00 0/600
Klára Nechutná 00 0/600
3
LO TJ Start Brno (RW)
0 / 600
Alena Dostálová 00 0/600
4
LO TJ Mariánské Hory Ostrava (RW)
0 / 600
Miroslava Kulhavá 00 0/600
5
SK Start Praha (RW)
0 / 1200
Eliška Künzelová 00 0/600
Jindřiška Vaněčková 00 0/600
6
TJ Sokol Praha Vršovice (RW)
0 / 600
Alexandra Lerlová 00 0/600
7
LK Znojmo z.s. (RW)
0 / 600
Adéla Otte 00 0/600
8
LO TJ SPARTAK Chrást (RW)
0 / 600
Karolína Řezáčová 00 0/600
9
Česká federace Spastic Handicap (RW)
0 / 600
Markéta Sidková 00 0/600
10
I. Královský lukostřelecký klub z.s. (RW)
0 / 600
Jana Vikukelová 00 0/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Junioři - Muži - 18m round
1
LK ESKA Cheb (RJM)
0 / 1200
Tomáš Bouda 00 0/600
Pavel Smažík ml. 00 0/600
2
1. LK Plzeň 1935 (RJM)
0 / 2400
Jiří Buňata 00 0/600
Matěj Jech 00 0/600
Dominik Kalvas 00 0/600
Petr Noháč 00 0/600
3
Lukostřelba Prostějov (RJM)
0 / 600
Dominik Chlachula 00 0/600
4
SK Start Praha (RJM)
0 / 600
Vojtěch Chochola 00 0/600
5
SK RAPID Praha (RJM)
0 / 600
Tomáš Havránek 00 0/600
6
SK Přerov 1908 z.s. (RJM)
0 / 600
Jakub Hložek 00 0/600
7
LO TJ Start Brno (RJM)
0 / 1200
David Joura 00 0/600
Vojtěch Sýkora 00 0/600
8
TJ Sokol Praha Vršovice (RJM)
0 / 600
Tomáš Kovář 00 0/600
9
LK CERE (RJM)
0 / 2400
Daniel Mohr 00 0/600
Jan Šmejkal 00 0/600
David Vítovec 00 0/600
David Vostřez 00 0/600
10
LK Znojmo z.s. (RJM)
0 / 600
Karel Neuwirth 00 0/600
11
LO TJ Mariánské Hory Ostrava (RJM)
0 / 600
Filip Vach 00 0/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Junioři - Ženy - 18m round
1
1. LK Plzeň 1935 (RJW)
0 / 1800
Eliška Beránková 00 0/600
Kristýna Kališová 00 0/600
Kateřina Špalková 00 0/600
2
LK ARCUS Plzeň, z.s. (RJW)
0 / 1200
Aneta Bolehovská 00 0/600
Marie Horáčková 00 0/600
3
LK Votice, z.s. (RJW)
0 / 1200
Monika Březinová 00 0/600
Barbora Kramperová 00 0/600
4
LK Znojmo z.s. (RJW)
0 / 600
Denisa Chaloupková 00 0/600
5
LO TJ Mariánské Hory Ostrava (RJW)
0 / 1800
Tereza Dudkevičová 00 0/600
Eva Kuhejdová 00 0/600
Lucie Šindlerová 00 0/600
6
LK CERE (RJW)
0 / 600
Hana Grohová 00 0/600
7
Patriot Brno (RJW)
0 / 600
Petra Morávková 00 0/600
8
LO TJ SPARTAK Chrást (RJW)
0 / 600
Nikola Polcarová 00 0/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Kadeti - Muži - 18m round
1
1. LK Plzeň 1935 (RCM)
0 / 3000
Adam Bárta 00 0/600
Patrik Dimov 00 0/600
Ondřej Šípek 00 0/600
Jan Vlachovský 00 0/600
Josef Zalabák 00 0/600
2
LK ARCUS Plzeň, z.s. (RCM)
0 / 600
Jakub Bešta 00 0/600
3
LO TJ Start Brno (RCM)
0 / 1800
Ondřej Brabec 00 0/600
Filip Foltýn 00 0/600
Robert Klem 00 0/600
4
SK Přerov 1908 z.s. (RCM)
0 / 600
Tomáš Bucher 00 0/600
5
LO TJ Mariánské Hory Ostrava (RCM)
0 / 2400
Filip Cabák 00 0/600
Dominik Petr Orel 00 0/600
Ondřej Pekárek 00 0/600
Boris Vojnar 00 0/600
6
SK Start Praha (RCM)
0 / 600
Jonáš Čábelka 00 0/600
7
TJ Sokol Praha Vršovice (RCM)
0 / 1200
Petr Černý 00 0/600
Filip Choděra 00 0/600
8
LK Litvínov (RCM)
0 / 1800
Jakub Eichler 00 0/600
Lukáš Kraner 00 0/600
Vojtěch Žampach 00 0/600
9
LO TJ Sokol Šanov (RCM)
0 / 600
Matěj Fučík 00 0/600
10
LO TJ Opava (RCM)
0 / 600
Jiří Herák 00 0/600
11
Lukostřelba Prostějov (RCM)
0 / 1200
Josef Křesala 00 0/600
Michael Roba 00 0/600
12
LK CERE (RCM)
0 / 1800
Jan Kršek 00 0/600
Adam Misar 00 0/600
Vít Pešaut 00 0/600
13
SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA (RCM)
0 / 1800
Jan Langmayer 00 0/600
Ondřej Šorm 00 0/600
Filip Vrbský 00 0/600
14
SK RAPID Praha (RCM)
0 / 600
Ondřej Merth 00 0/600
15
Lukostřelba Olomouc (RCM)
0 / 600
David Sklenář 00 0/600
16
LK Znojmo z.s. (RCM)
0 / 600
Ivo Stibůrek 00 0/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Kadeti - Ženy - 18m round
1
LO TJ Mariánské Hory Ostrava (RCW)
0 / 2400
Hana Baková 00 0/600
Martina Bartošová 00 0/600
Klára Grapová 00 0/600
Aneta Venhudová 00 0/600
2
LK ARCUS Plzeň, z.s. (RCW)
0 / 1800
Markéta Bednářová 00 0/600
Petra Bednářová 00 0/600
Johana Horáčková 00 0/600
3
JIM Archery club Kyšice (RCW)
0 / 600
Natalie Borková 00 0/600
4
1. LK Plzeň 1935 (RCW)
0 / 2400
Michaela Eisenreichová 00 0/600
Barbora Soukupová 00 0/600
Denisa Šperlová 00 0/600
Kristýna Vaníčková 00 0/600
5
LK ESKA Cheb (RCW)
0 / 1200
Tereza Franzeová 00 0/600
Zuzana Jalovcová 00 0/600
6
LO TJ SPARTAK Chrást (RCW)
0 / 600
Eliška Honzíková 00 0/600
7
SK Bystřice - oddíl lukostřelby (RCW)
0 / 600
Veronika Klápová 00 0/600
8
LK Votice, z.s. (RCW)
0 / 600
Natalie Kronusová 00 0/600
9
LO TJ Opava (RCW)
0 / 600
Petra Leksová 00 0/600
10
Patriot Brno (RCW)
0 / 600
Kristýna Matyusová 00 0/600
11
LK CERE (RCW)
0 / 1800
Markéta Mikešová 00 0/600
Lenka Novysedláková 00 0/600
Klára Stýblová 00 0/600
12
SK policie Vsetín (RCW)
0 / 600
Kateřina Nechanická 00 0/600
13
LK Znojmo z.s. (RCW)
0 / 1200
Eliška Opálková 00 0/600
Eva Šebestová 00 0/600
14
TJ Sokol Praha Vršovice (RCW)
0 / 600
Lucie Podracká 00 0/600
15
LO TJ Sokol Šanov (RCW)
0 / 1200
Zuzana Škarková 00 0/600
Iveta Zifčáková 00 0/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Compound - Senioři - Muži - 18m round
1
JIM Archery club Kyšice (CMM)
0 / 600
Miroslav Dušek 00 0/600
2
LK Litvínov (CMM)
0 / 600
Ivan Králik 00 0/600
3
SK Start Praha (CMM)
0 / 600
Ladislav Krumpolec 00 0/600
4
SK RAPID Praha (CMM)
0 / 600
Václav Luňáček 00 0/600
5
SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA (CMM)
0 / 600
Jaroslav Preclík 00 0/600
6
SK Nové Město nad Metují (CMM)
0 / 600
Jiří Sedláček 00 0/600
7
Patriot Brno (CMM)
0 / 600
Svatopluk Tšpon 00 0/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Compound - Dospělí - Muži - 18m round
1
SK RAPID Praha (CM)
0 / 600
Jan Banko 00 0/600
2
Česká federace Spastic Handicap (CM)
0 / 1200
Leoš Bartoš 00 0/600
David Drahonínský 00 0/600
3
I. Královský lukostřelecký klub z.s. (CM)
0 / 3000
Vladimír Brada 00 0/600
Osvald Celman 00 0/600
Pavel Pícha 00 0/600
Filip Reitmeier 00 0/600
Jakub Vogel 00 0/600
4
Bows club "Chimera" Hradec Králové (CM)
0 / 1800
Ivan Doležal 00 0/600
Marek Kálal 00 0/600
Pavel Zaoral 00 0/600
5
Patriot Brno (CM)
0 / 3000
Vít Dvořák 00 0/600
Jakub Habásko 00 0/600
Zdeněk Mejzlík 00 0/600
Petr Nesvadba 00 0/600
Michal Sivák 00 0/600
6
SK Start Praha (CM)
0 / 1200
František Hadaš ml KL 00 0/600
Martin Vaněk 00 0/600
7
Lukostřelba Prostějov (CM)
0 / 1200
Vladislav Michejda 00 0/600
Petr Musil 00 0/600
8
TJ Sokol Vlkoš (CM)
0 / 600
Pavel Pěnčík 00 0/600
9
REXBOW s.r.o. (CM)
0 / 1200
Ondřej Peroutka 00 0/600
Radek Štěpina 00 0/600
10
Kentaur - Pardubice, z.s. (CM)
0 / 600
Pavel Šrut 00 0/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Compound - Dospělí - Ženy - 18m round
1
I. Královský lukostřelecký klub z.s. (CW)
0 / 1200
Andrea Celmanová 00 0/600
Michaela Háková 00 0/600
2
REXBOW s.r.o. (CW)
0 / 600
Jana Peroutková 00 0/600
3
VŠTJ Technika Praha (CW)
0 / 600
Zuzana Štětinová 00 0/600
4
SK RAPID Praha (CW)
0 / 600
Veronika Švestková 00 0/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Compound - Junioři - Muži - 18m round
1
I. Královský lukostřelecký klub z.s. (CJM)
0 / 600
Kryštof Hák 00 0/600
2
SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA (CJM)
0 / 600
Jaromír Kylar 00 0/600
3
Lukostřelba Prostějov (CJM)
0 / 600
Pavel Zapletal 00 0/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Compound - Kadeti - Muži - 18m round
1
SK RAPID Praha (CCM)
0 / 600
Dominik Banko 00 0/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Compound - Kadeti - Ženy - 18m round
1
SK RAPID Praha (CCW)
0 / 600
Alexandra Oplíštilová 00 0/600
2
LK ESKA Cheb (CCW)
0 / 1800
Zdeňka Smažíková 00 0/600
Martina Zikmundová 00 0/600
Petra Zikmundová 00 0/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Barebow - Senioři - Muži - 18m round
1
LK JUVENTUS Karviná (BMM)
0 / 1200
Václav Buriánek 00 0/600
Martin Kobylka 00 0/600
2
JIM Archery club Kyšice (BMM)
0 / 600
Jaroslav Čermák 00 0/600
3
SK Lukostřelba-Libichov,z.s. (BMM)
0 / 600
Josef Jelínek 00 0/600
4
Bows club "Chimera" Hradec Králové (BMM)
0 / 600
Luděk Zimmer 00 0/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Barebow - Senioři - Ženy - 18m round
1
JIM Archery club Kyšice (BMW)
0 / 600
Hana Steinbergerová 00 0/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Barebow - Dospělí - Muži - 18m round
1
I. Královský lukostřelecký klub z.s. (BM)
0 / 1800
Viktor Avdejev 00 0/600
Petr Kodydek 00 0/600
Petr Nižnanský 00 0/600
2
LK JUVENTUS Karviná (BM)
0 / 1200
Martin Karas 00 0/600
Martin Starzyk 00 0/600
3
TJ Sokol Praha Vršovice (BM)
0 / 600
Jáchym Prouza 00 0/600
4
LK DOMINIK Pardubice (BM)
0 / 1200
Petr Moravec 00 0/600
Oldřich Vodička 00 0/600
5
LK Litvínov (BM)
0 / 1200
Vít Míka 00 0/600
Michal Skramlík 00 0/600
6
Kentaur - Pardubice, z.s. (BM)
0 / 1200
Richard Kučera 00 0/600
Petr Pozděna 00 0/600
7
LK ARCUS Plzeň, z.s. (BM)
0 / 600
Jiří Kopecký 00 0/600
8
Individuální člen ČLS (BM)
0 / 600
Richard Kocourek 00 0/600
9
SK LAPAČKA Šenov (BM)
0 / 600
Vojtěch Kaloč 00 0/600
10
JIM Archery club Kyšice (BM)
0 / 600
Luděk Babjak 00 0/600
11
REXBOW s.r.o. (BM)
0 / 1200
Tomáš Hotovec 00 0/600
Roland Lörinz 00 0/600
12
LO TJ Jiskra Humpolec (BM)
0 / 1800
Miroslav Háva 00 0/600